ADAP
Přejít na: Obsah | Pravé menu | Hlavní menu | Patička

Provozovny

Provádíme veškeré stavební práce v provozovnách sloužících k prodeji, výrobě, službách, skladování a administrativě, jak při opravách, rekonstrukcích i novostavbách. Práce realizujeme na základě projektu nebo na základě námi zpracovaného návrhu pouze dle požadavků investora. Výsledek naší práce vede k modernizaci, rekonstrukci, rozšíření bytu formu přístavby, nástavby, vestavby, úspoře energií  na vytápění a elektrické energie. Celkově smyslem je zkvalitnění užívání uživatelů těchto prostor. Práce jsou poskytovány investorům formou tzv. "NA KLÍČ", nebo formu dodávky dílčích činností. Další výhodou je bezplatný poradenský servis během provádění díla, nebo během stavební přípravy, včetně poradenství a pomoci s vyřízením stavebního povolení nebo jiných oprávnění. Velkou předností je dále stanovení ceny prací dle certifikovaného systému ÚRS program KROS, jehož použitím je stanovení správné ceny stavebních prací a tím i správného a spravedlivého účtování.   

Poskytujeme pro Vás

 1.  celkové opravy starších i nových provozoven 
 2.  změny v konstrukcích stěn, stropů a schodišť a příček                                  
 3.  změny dispozice a modernizace
 4.  dodávky technologických zařízení výtahů, klimatizací a VZT             
 5.  opravy interiérů a exteriérů                                     
 6.  výmalby a nátěry interiéru stěn, dveří a oken     
 7.  údržba a opravy veškerých sítí                                                       
 8.  zřízení, zefektivnění a opravy vytápění                                                           
 9.  opravy hydroizolací a odstranění příčin zatékání a vlhnutí zdiva
 10.  řešení pojistných událostí včetně vyřízení plnění
 11. revize technických zařízení, plynu, komínů, hromosvodů a elektro
 12. přípojky inženýrských sítí

 Dále zajišťujeme stavební profese malířské, lakýrnické, instalatérské, klempířské, pokrývačské, podlahářské, zámečnické, elektroinstalační, tesařské, truhlářské, izolatérské, obkladačské, kominické, zednické, sádrokartonářské, stavebně montážní, vyklízecí a úklidové apod.

Poskytujeme bezplatné poradenství a preventivní  kontroly provozoven, za účelem včasného zjištění závad a poškození, eliminací tak pozdějších větších nákladů na opravu.