ADAP
Přejít na: Obsah | Pravé menu | Hlavní menu | Patička

Byty

Provádíme veškeré stavební práce v bytech průřezem všemi profesemi, zejména se specializujeme na rekonstrukce u starých bytů, ale i novostaveb. Práce realizujeme na základě projektu nebo na základě námi zpracovaného návrhu pouze dle požadavků investora. Výsledek naší práce vede k modernizaci, rekonstrukci, rozšíření bytu formu přístavby, nástavby, vestavby, úspoře energií  na vytápění a elektrické energie. Celkově smyslem je zkvalitnění  života uživatelů těchto bytů. Práce jsou poskytovány investorům formou tzv. "NA KLÍČ", nebo formu dodávky dílčích činností. Další výhodou je bezplatný poradenský servis během provádění díla, nebo během stavební přípravy. Velkou předností je dále stanovení ceny prací dle certifikovaného systému ÚRS program KROS, jehož použitím je stanovení správné ceny stavebních prací a tím i správného a spravedlivého účtování.   

Poskytujeme pro Vás

  1.  celkové opravy starších i nových bytů   
  2.  změny v konstrukcích stěn, stropů a schodišť a příček                                  
  3.  restaurátorské práce v interiérech bytů nebo společných prostor
  4.  modernizaci a dodávky koupelen, kuchyní v bytech              
  5.  opravy stěn, stropů a podlah včetně podkladních vrstev
  6.  výmalby a nátěry interiéru stěn, dveří a oken
  7.  kompletní dodávky a opravy, teras, lodžií a balkonů
  8.  zřízení a opravy vytápění včetně komínů                                                             
  9.  opravy hydroizolací a odstranění příčin zatékání a vlhnutí zdiva     
  10.  řešení pojistných událostí včetně vyřízení plnění

Dále zajišťujeme stavební profese lakýrnické, instalatérské, klempířské, pokrývačské, pokládky podlah, tesařské, truhlářské, izolatérské, obkladačské, kominické, zednické, sádrokartonářské, stavebně montážní, vyklízecí a úklidové apod.

Poskytujeme bezplatné poradenství a preventivní  kontroly bytů, za účelem zjištění závad v raném stavu poškození a eliminací tak pozdějších větších nákladů na opravu.